کتاب هایی که در سال 2018 خواندم.

البته بعضی از کتاب ها وقعا ضعیف بودند و به آخر نرسیدند. مثلا لولیتاخوانی در تهران. که پر از تعصب منفی و قضاوت بدون فکر بود.

کتاب هایی که دوست نداشتم و  اکثرا نیمه کاره گذاشتم  یا گربه شورخوانی کردم (یعنی به سرعت خواندم و خیلی جاها اسکیپ کردم که فقط تموم بشه):

• 48 راه رسیدن به قدرت.  به شدت غیر اخلاقی. نیمه رها شده.
  • لولیتاخوانی در تهران. به شدت متعصبانه. نیمه رها شده.
  • ساختن برای ماندن. جیمز کالینز. به نظر من ضعیف و خارج از حوزه مطالعاتیم. نیمه رها شده (دیگه که به ساختن و تولید و کارآفرینی می تونه فکر کنه؟)
  • از خوب به عالی. جیمز کالینز. این هم عین بالایی. 50 صفحه
  • در مینودر.
  • رساله درباره نادر فارابی. مصطفی مستور. یکی از بیخودترین کتاب هایی که خوانده ام. (هدیه شده بود . خواندیم و بعد هر کاری کردم دوست نداشتم این کتاب در کتابخانه ام بماند. در تبادل کتاب فروخته شد.)
  • تالار فرهاد. این هم هدیه بود و ضعیف و مالیخولیایی. خواندیم و بعد هر کاری کردم دوست نداشتم این کتاب در کتابخانه ام بماند. در تبادل کتاب فروخته شد.
  • ملت عشق - کتابی خواندنی ولی به شدت غیراخلاقی و به دور از هرگونه واقعیت و مستندات تاریخی.
  • سفر به ولایت عزرائیل - نوشته هایی که معلوم نیست چرا تبدیل به کتاب شد! (در این حد به درد نخور)
  • تفکر زاید - کتابی بس زاید. (لااقل برای من این طور بود - گربه خوانی شد)

کتاب هایی که دوست داشتم.

• مارک و پلو - منصور ضابطیان.
  • چای نعنا - بازهم منصور.
  • رحمت نبوی و خشونت جاهلی. صابر اداک . کتابی علمی و دقیق. لذت بردم از این کتاب و واقعا نگاهم رو عوض کردم. در یک فرصتی انشالله معرفی دقیق تری ازین کتاب می نویسم.
  • لبه تیغ - سامرست موام
  • درسی که حسین به انسان ها آموخت . عبدلکریم هاشمی نژاد.
  • نخل. خمره. مربای شیرین. بچه های قالیباف خانه . هوشنگ مرادی کرمانی
  • قدیس
ادامه مطلب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مامان و بابا و بچه‌ها سالم زيبا دانلود فیلم ایرانی کد تخفیف تپسی سلام فایل یاور بعضی اوقات مؤمن Jason تعمیر کولر گازی جنرال,تعمیر کولر گازی سامسونگ,تعمیر پکیج بوتان Michael تمشک کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.